Fingo banner

Pronájem zahrady, Plzeň, 405 m2

Plzeň, Litice

4 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ kauce, provize RK)

Doporučené firmy v Plzni

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Stěhovací služby

Rekonstrukce

Střechy

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

Pronájem zahrady 405 m2 Plzeň - Litice. Naše společnost Vám nabízí k dlouhodobému pronájmu zahrádku v zavedené zahrádkářské kolonii o velikosti 405 m2 v Plzni - Liticích. Na pozemku je menší kolna na uložení nářadí. Na pozemku se nachází několik plodících ovocných stromů. Zahrádka je oplocená. Po dohodě je možné zařídit připojení elektřiny. Vodu na zalévání je možno použít z potůčku cca 10 m vzáleného. Zahrádka se nachází na klidném místě mezi Farskou horou a Měsíční Strání u Lhoty a nabízí skvělou alternativu pro každého, kdo bydlí v bytě a hledá místo pro odpočinek v přírodě. Patříte k početné skupině, kteří rádi tráví své volno s rybářským prutem? Váš sen je splněn. Je zde nedaleko řeka Radbuza (pěšky cca 3 min) se zázemím zahrádky. Veškerá občanská vybavenost je v Dobřanech vzdálených 5 km nebo Plzni vzdálené 9 km. Vlak je vzdálen cca 500 m, Dobřany - zastávka. Pouze pro zahrádkářské účely.

Parametry pozemku

Cena
4 500 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ kauce, provize RK
Aktualizováno
17. 1. 2023
Adresa
Plzeň, Litice
ID
4524
Plocha nemovitosti
405 m2
Doprava
Vlak

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo Mixreality

Mixreality

Přemyslova 111/3, Plzeň

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Jitka  Baranová

Jitka Baranová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Plzni?

Podobné nemovitosti