Prodej pozemku pro bydlení, Jesenice, Jasmínová, 1785 m2

Jasmínová, Jesenice

14 999 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 71 481 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Jesenici

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Rekonstrukce

Informace k pozemku

Prodej pozemku k bydlení v Jesenici, ul. Jasmínová

Nabízíme prodej dvou pozemků ve městě Jesenice u Prahy o celkové výměře 1785 m2. Pozemek č. 1 s výměrou 670 m2 slouží k výstavbě rodinného domu s koeficientem zastavění max.30 % plochy pozemku, minimálně 60 % plochy pozemku bude použito pro zeleň. Výškové omezení rodinných domů: přízemí, patro, podkroví; výška 9,5 m. Na pozemek je přiveden el. proud, plyn, kanalizace, vodovod a telefonní kabel. Pozemek č. 2 o výměře 1115 m2 v současnosti nemůže být zastavěn a proto může sloužit jako zahrada k rodinnému domu a zároveň jako investice do budoucna, jelikož přímo navazuje na zastavěné území města. Na tomto pozemku najdeme vodovod, kanalizaci a plyn. Oba pozemky jsou kompletně oploceny. Vstup do Průhonického parku je 1,4 km od pozemku. Školka, škola, hřiště i zdravotní středisko je v pěší dostupnosti. Přímé a pravidelné autobusové spoje na metro jsou zde samozřejmostí. Skvělou dopravní obslužnost zajišťuje Pražský okruh. Více informací u makléře.

Parametry pozemku

Cena
14 999 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
15. 3. 2023
Adresa
Jasmínová, Jesenice
ID
823356
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
1785 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Josef Hrdina,

Josef Hrdina,

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Jesenici?

Podobné nemovitosti