Dražba rodinného domu, Kostelec nad Labem, Neratovická, 112 m2

Neratovická, Kostelec nad Labem

2 150 000 Kč /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Kostelci nad Labem

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Rekonstrukce

Informace k domu

Rodinný dům je řadový, koncový, má obdélníkový půdorys, je pravděpodobně nepodsklepený, má jedno nadzemní podlaží a sedlovou střechu bez provedené vestavby podkroví. Konstrukci tvoří pravděpodobně smíšené a cihelné zdivo. V domě je pravděpodobně bytová jednotka vel. 2+1.
Na pozemcích st. parcela č. 396 a parcela č. 416/3 se nachází vedlejší stavba s navazující stavbou garáže, nacházející se v pravé části areálu, předpokládá se, že tvoří příslušenství rodinného domu. Areál dotvářejí vedlejší stavby navazující na RD, venkovní úpravy běžného rozsahu a provedení, přípojky inženýrských sítí, oplocení a zpevněné plochy. Areál je celý oplocen (kromě pozemku p.č. 1654, který se nachází před RD). Přístup do areálu je z místní zpevněné komunikace. Z informací získaných z Katastru nemovitostí je objekt napojen na kanalizační síť, vodu z řadu, plyn z veřejné sítě a ele. rozvod.

Parametry domu

Cena
2 150 000 Kč /za nemovitost
Aktualizováno
23. 2. 2023
Adresa
Neratovická, Kostelec nad Labem
ID
9747
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
112 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
695 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 14 lidí

Prodejce

Stanislava Víchová

Stanislava Víchová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky dražby rodinných domů v Kostelci nad Labem?