Prodej komerční nemovitosti, Bednáreček, 7655 m2

Bednáreček

269 000 Kč HYPOTÉKA od 1 282 Kč /za měsíc

(včetně provize RK)

Doporučené firmy v Bednárečku

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Prodej pozemků Bednáreček

Nabízíme k prodeji pozemky o celkové výměře 7 655 m² v obci Bednáreček, okres Jindřichův Hradec v Jihočeském kraji. Dle katastru nemovitostí jsou pozemky vedeny jako orná půda a lesní pozemek. Větší pozemek je zapsán v LPIS - možnost dotace. Obec Bednáreček se nachází v jižní části Českomoravské vrchoviny, která se rozkládá po obou stranách historické zemské hranice Čech a Moravy. Okolí obce je spíše lesnaté s rozsáhlým Hrůzovým hřebenem na jedné a Malíkovským kopcem na druhé straně, mezi nimiž protéká řeka Žirovnička. Bednáreček je také název katastrálního území. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Parametry nemovitosti

Cena
Poznámka k ceně
včetně provize RK
Aktualizováno
8. 3. 2023
Adresa
Bednáreček
ID
3990
Plocha nemovitosti
7655 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Veronika Kůrková

Veronika Kůrková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje komerčních nemovitostí v Bednárečku?

Podobné nemovitosti