Prodej komerční nemovitosti, Slavičín - Nevšová, 18347 m2

Slavičín, Nevšová

624 000 Kč HYPOTÉKA od 2 974 Kč /za měsíc

(včetně provize RK)

Doporučené firmy v Slavičíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Prodej pozemků Nevšová

Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové výměře 18 347 m² v obci Nevšová, část obce Slavičín v okrese Zlín. Nachází se asi 3 km na severozápad od Slavičína. Pozemky jsou dle katastru nemovitostí evidovány jako trvalý travní porost a orná půda. Pozemky jsou zasazeny do krajiny plné polí, luk a lesů, které vybízí k houbaření. V okolí pozemků se nachází naučná stezka Luhačovským Zálesím a cyklostezka, na které můžete poznávat okolí. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat. Veškeré informace poskytnuté prodávajícím jsou považovány za platné, ale nejsou zaručené a měly by být nezávisle ověřeny. Neposkytují se žádné záruky ani prohlášení jakéhokoli druhu.

Parametry nemovitosti

Cena
Poznámka k ceně
včetně provize RK
Aktualizováno
10. 5. 2023
Adresa
Slavičín, Nevšová
ID
4118
Plocha nemovitosti
18347 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Veronika Kůrková

Veronika Kůrková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje komerčních nemovitostí v Slavičíně?

Podobné nemovitosti