Prodej komerční nemovitosti, Králíky, 8450 m2

Králíky

990 000 Kč HYPOTÉKA od 4 718 Kč /za měsíc

(včetně provize RK)

Doporučené firmy v Králíkách

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Informace k nemovitosti

Pozemek Dolní Lipka

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 8 450 m² v obci Dolní Lipka. V katastru nemovitostí je veden jako trvalý travní porost. Přístup je zajištěn z obecní komunikace. Pozemek je obhospodařován na základě platné pachtovní smlouvy.
Dolní Lipka je malá vesnice, část města Králíky v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Lokalitou protéká řeka Tichá Orlice, která se nedaleko Týniště nad Orlicí stéká s Divokou Orlicí. Nejvýznamnějšími turistickými cíli oblasti jsou vojenská opevnění s nejvyšší koncentrací pozůstatků čs. pevnostního systému z let 1935-1938. Vojenské muzeum Králíky prezentuje historii Československé armády od jejího vzniku po současnost. Oblast obklopují malebné hory a panensky čistá příroda.
Dolní Lipka je také názvem katastrálního území. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Parametry nemovitosti

Cena
Poznámka k ceně
včetně provize RK
Aktualizováno
8. 3. 2023
Adresa
Králíky
ID
2611
Plocha nemovitosti
8450 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Romana Jungwirthová

Romana Jungwirthová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje komerčních nemovitostí v Králíkách?

Podobné nemovitosti