Prodej chaty, Vsetín, Jasenice, 58 m2

Jasenice, Vsetín

Doporučené firmy v Vsetíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Služby pro renovaci koženého čalounění

Informace k domu

Nabízíme k prodej chatu V Jasenicích

Exkluzivně nabízíme k prodeji nemovitost, která se nachází v chatové osadě Jasennice ve městě Vsetín. Jedná se o vyhledávanou lokalitu s dobrou dostupností z centra města a sídlišť města Vsetín. V okolí převažuje zástavba rekreačních objektů. Nemovitosti je přístupná po nezpevněné komunikaci.
Chata je postavena na pevných základech a je celopodsklepená. Střecha je plechová a je nezateplená. Nemovitosti je napojena na elektřinu, na hranici pozemku se nachází užitková voda, odpady jsou řešen trativodem.
Dispozičně je nemovitost řešená suterénem a samostatným WC. Dále vstupem do obytného prostoru, který tvoří jedna velká místnost ze které je výlez do podkroví. Součástí stavby je i prostorná terasa. Otop je v nyní řešen pomocí krbových kamen.
Součástí chaty je udržovaný pozemek o ploše 529m². Na pozemku se nachází ovocné stromy.
Pro více informací nebo prohlídku kontaktujte naší kancelář.

Parametry domu

Cena
1 200 000 Kč Spočítat hypotéku
Aktualizováno
9. 3. 2023
Adresa
Jasenice, Vsetín
ID
L072023
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
58 m2
Druh objektu
Samostatný
Vlastnictví
Osobní
Plocha budovy
26 m2
Plocha nemovitosti
529 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Realitní kancelář AZ s.r.o.

Realitní kancelář AZ s.r.o.

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Vsetíně?

Podobné nemovitosti