Prodej restaurace, Plzeň - Jižní Předměstí, Klatovská třída, 121 m2

Klatovská třída, Plzeň, Jižní Předměstí

340 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 1 620 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Plzni

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Stěhovací služby

Střechy

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Prodej restaurace, stravování, 121 m², Plzeň, ul. Klatovská

Prodej celého obchodního podílu ve firmě Pizza Májovka s.r.o. s vybavením a příslušenstvím v pronajímané nemovitosti v prvním patře. Součástí je veškeré vybavení pro tento záměr podnikání. Dále 4 vozy Opel Corsa rok 2006 s motorizací 1.2 benzin s GPS, šikovní zaměstnanci (kuchaři, pomocná síla v kuchyni, dispečink a řidiči). Nájemné za prostory majiteli nemovitosti k podnikání 16 000,-Kč/měs bez energií. Veškeré objednané jídlo ze sportbaru v přízemí nemovitosti dodává Májovka. Zbytek společnosti je určen pouze pro rozvoz v Plzni a blízkém okolí. Dále je zde možnost bytové jednotky za nízké měsíční nájemné o dispozici 1+kk na patře firmy. Tato společnost je v Plzni velice známá a drží tradici již od roku 2003. Více informací o ceně, zisku a nákladech u makléře.

Parametry nemovitosti

Cena
340 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
31. 3. 2023
Adresa
Klatovská třída, Plzeň, Jižní Předměstí
ID
830115
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
121 m2
Vybaveno
Ano
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
956 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Mgr.  Libor Gola

Mgr. Libor Gola

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje restaurací v Plzni?