Pronájem komerční nemovitosti, Praha - Břevnov, Bělohorská, 113 m2

Bělohorská, Praha 6

30 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Praze 6

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Informace k nemovitosti

Nabízíme k pronájmu plně vybavenou fungující prádelnu s 25 letou tradicí v lokalitě. V současné době má prádelna uzavřenu smlouvu s hotelem (zakoupeny prostěradla, povlečení, osušky, vozíky a další vybavení, které jsou ve vlastnictví prádelny a hotelu se pronajímají), v rámci nájmu je převod smlouvy s hotelem a předání stálých zákazníků s domluveným svozem. Jedná se o prostor 113 m2, který zahrnuje samotný prostor prádelny (105 m2) a skládek (8 m2). K dispozici toaleta a rovněž možnost využívat i přilehlý dvorek. Prostor prošel rekonstrukcí. Vybavení: velká pračka, 2 malé pračky, mandl, sušička, vozíky a další. Možnost odkoupení vybavení prádelny nebo pronájem vybavení. Vstup o prádelny z ulice přes vstupní chodbu. Vlastní plynový kotel, elektroměr a vodoměr. Energie budou přehlášeny na nájemce. V blízkosti domu zastávka tramvaje. Jedná se o rušnou ulici Bělohorská, Praha 6 - Břevnov. Další informace u makléře nabídky.

Parametry nemovitosti

Cena
30 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
29. 5. 2023
Adresa
Bělohorská, Praha 6
ID
257-NP01017
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
113 m2
Patro
1.
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Přízemní
Plocha budovy
113 m2
Plocha nemovitosti
366 m2
Třída energetické náročnosti
E - Nehospodárná
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Komunikace
Asfaltová
Doprava
MHD
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo RE/MAX Cool

RE/MAX Cool

Roztylské náměstí 393/35, Praha 4

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Soňa Coufalová

Soňa Coufalová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu komerčních nemovitostí v Praze 6?

Podobné nemovitosti