Prodej rodinného domu, Děčín - Děčín XXIV-Krásný Studenec, 280 m2

Děčín XXIV-Krásný Studenec

8 990 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 42 844 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Děčíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k domu

Nabízím k prodeji rodinný dům (132 m2 zastavěné plochy), ve velmi žádané, klidné lokalitě Děčín - Krásný Studenec. Jedná se o částečně podsklepený, jednotraktový dům obdélného půdorysu se třemi nadzemními podlažími včetně obytného podkroví sedlové střechy s dodatečně přistavěným pultově zastřešeným rizalitem v zadním průčelí domu a s novodobou přístavbou zadního dílu tvořeného rámovou trámovou konstrukcí s vnitřním bedněním. Svislé nosné zdivo obytného domu je smíšené z lomového kamene a cihelné na zděných základových pasech s dodatečnou svislou izolací, stropy jsou s výjimkou žb. v 1.PP a segmentových kleneb v zadním dílu 1.NP trámové s omítanými podhledy, krov sedlové střechy je vaznicový, střešní krytina z pálených tašek, klempířské prvky z titanzinkového plechu, schodiště dřevěné schodnicové, vnější omítky jsou tenkovrstvé na kontaktním zateplení, vnitřní omítky dvouvrstvé vápenné štukové, podlahy s pochozí vrstvou z keramické dlažby, laminátových lamel, prken a povlakových krytin, okna jsou EURO s dvojitým zasklením, dveře náplňové do obložkových zárubní. Objekt napojen na distribuční síť NN a vodovodní řad. Vnitřní dispozice je tvořena dvěma bytovými jednotkami o dispoziční velikosti 4+1 a 2+1, sestávající v 1.PP z chodby a sklepní místnosti, v 1. NP z chodby se schodištěm, kuchyně, obytné místnosti, koupelny, místnosti WC, komory, kotelny a dílny, ve 2.NP z chodby, dětského pokoje, obývacího pokoje a ložnice. Ve 3. NP (půdní vestavba) je bytová jednotka stávající se z kuchyně s jídelnou, obývacím pokojem a ložnicí, koupelny s WC. Přístup do této jednotky je zahradou, s netradičně nízkým vstupem (standardní vstup lze vybudovat zimní zahradou). Dům má vnitřní rozvod elektrického proudu o napětí 230/400 V, rozvod vody včetně TUV a domovní kanalizace, která je zaústěna do bezodtokové jímky. Vytápění je ústřední teplovodní s kotlem na TP + el. kotlem a alternativně krbem, příprava TUV je zajištěna el. zásobníkovými ohřívači. Prvky kuchyňské a sanitární výbavy jsou standardní. Dům byl postaven okolo roku 1890 (německá výstavba. V chodbách a spodní jídelně je nižší strop, vstup do koupelny je snížen z důvodu zachování původní klenby (koupelnu lze situovat do jiných prostor) v letech 2004-2012 byla provedena kompletní rekonstrukce (2004 statické zajištění a interiér, 2009 okna, dveře, střecha, 2012 půdní vestavba). Objekt je ve velmi dobrém stavebně technickém stavu se řádně zajištěnou údržbou. Příslušenství stavby tvoří běžné venkovní úpravy, zahrnující především přípojky inženýrských sítí, zpevněné plochy a oplocení a dále vedlejší stavba zastřešeného stání pro dva vozy, jedno otevřené parkovací stání a zahradní kolna s posezením. Zahrada je rozlehlá, vkusně řešená, poskytující soukromí k odpočinku. Na zahradu lze umístit bazén.
K domu je velmi dobrá dopravní dostupnost, a to i autobusem MHD (zastávka cca 200 m od RD).

Dům je volný, ihned k nastěhování.

Parametry domu

Cena
8 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
30. 5. 2023
Adresa
Děčín XXIV-Krásný Studenec
ID
0000000156
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
280 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Státní/obecní
Plocha nemovitosti
827 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
400V
Odpad
Jímka
Topení
Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, MHD
Voda
Dálkový vodovod
Sklep
Výtah
Bezbarierový přístup
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 90 lidí

Prodejce

Daniela Röhrichová

Daniela Röhrichová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Děčíně?

Podobné nemovitosti