Pronájem rodinného domu, Zlín, Zálešná IV, 149 m2

Zálešná IV, Zlín

25 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ energie)

Doporučené firmy v Zlíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k domu

Nabízíme k pronájmu nadstardantní Baťovský domek /jednodomek/, který vznikl sloučením dvou půldomků.Rekonstrukce proběhla v roce 2011. Spojením dvou půldomků vznikl harmonický celek, dřevěná eurookna -trojskla..Vhodný nejen pro bydlení rodiny, ale taktež pro komerční účely. V INP šatna,kuchyně,prostorný obývací pokoj, koupelna,technická místnost,wc. Samostatný pokoj v přístavbě lze využít i popř.jako kancelář. V IINP -ložnice se šatnou, dětský pokoj, druhý průchozí-hrací pokoj,koupelna,terasa. Součástí domu garáž, zděná dílna, zahrada.

Parametry domu

Cena
25 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
+ energie
Aktualizováno
6. 4. 2023
Adresa
Zálešná IV, Zlín
ID
239/3437
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
149 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Plocha budovy
131 m2
Podlahová plocha
149 m2
Plocha nemovitosti
481 m2
Plocha zahrady
481 m2
Třída energetické náročnosti
D - Méně úsporná
Garáž
Sklep
Terasa
Bezbarierový přístup
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 11 lidí

Prodejce

Dana Klačánková

Dana Klačánková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu rodinných domů v Zlíně?

Podobné nemovitosti