Prodej - jiné, Praha - Hostivař, U Pekáren, 34 m2

U Pekáren, Praha 10 - Hostivař

2 850 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 13 582 Kč /za měsíc

(Prodává přímý majitel, neplatíte provizi!)

Doporučené firmy v Praze 10

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Informace k nemovitosti

Atypická rozestavěná bytová jednotka s celkovou podlahovou plochou 33,8 m2 se nachází ve třetím nadzemním podlaží čtyřpodlažního domu v Hostivaři na Praze 10 a je orientovaná na sever. Bytový dům aktuálně prochází rekonstrukcí a předání jednotek je plánováno do konce roku 2022.Dispozici tvoří dvě místnosti a komora se samostatným vchodem z chodby. Jednotka se prodává v současném stavu a počítá se s dokončením podle představ nového majitele. K dispozici je také velkorysá soukromá společná zahrada.Nemovitost se nachází v lokalitě s výbornou dopravní infrastrukturou – železniční stanice Praha-Hostivař se nachází 1 min chůze, cca 5 minut trvá pěší cesta k dopravnímu uzlu Nádraží Hostivař kde je konečná autobusů i tramvají. Vlakem se do centra Prahy (Hlavní nádraží) dostanete za 15 min. Výhodou je i blízké napojení na Městský okruh. V okolí najdete obchodní centrum VIVO! Hostivař, Europark a nákupní galerii Fashion Arena Prague Outlet, kde najdete široký výběr obchodů, kaváren, restaurací, služeb, atd., ale i přírodní park Hostivař, sportovní komplex, golfové hřiště, mateřské centrum nebo dětskou hernu.

Parametry nemovitosti

Cena
2 850 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Prodává přímý majitel, neplatíte provizi!
Aktualizováno
28. 5. 2023
Adresa
U Pekáren, Praha 10 - Hostivař
ID
PEK37
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
34 m2
Lokalita objektu
Centrum obce
Podlahová plocha
34 m2
Třída energetické náročnosti
D - Méně úsporná
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Oddělení prodeje

Oddělení prodeje

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ostatních nemovitostí v Praze 10?

Podobné nemovitosti