Pronájem pozemku, České Budějovice, Mezi Tratěmi, 2359 m2

Mezi Tratěmi, České Budějovice

8 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Českých Budějovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Nabízíme k pronájmu pozemek o ploše 2359m2 v okrajové části obce Rožnov u Českých Budějovic. K pozemku vede asfaltová obecní cesta. Pozemek je částečně oplocen s přístupem z obecní komunikace. Pozemek je vhodný pro komerční využití (stavební dvůr, skladovací plocha, cvičiště pro psy, atd.) Měsíční nájemné činí 8.000,- Kč. Kauce 5.000,- Kč. Pro více informací kontaktujte makléře nemovitosti.

Parametry pozemku

Cena
8 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
24. 5. 2023
Adresa
Mezi Tratěmi, České Budějovice
ID
05328
Druh objektu
Řadový
Plocha nemovitosti
2359 m2
Komunikace
Betonová, Asfaltová
Doprava
Vlak, Silnice, MHD

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo RK Stejskal.cz

RK Stejskal.cz

Pražská 1247/24, České Budějovice

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Filip Navrátil

Filip Navrátil

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků v Českých Budějovicích?