Pronájem garáže, Olomouc, Eduarda Hamburgera, 20 m2

Eduarda Hamburgera, Olomouc

1 800 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(včetně poplatků)

Doporučené firmy v Olomouci

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Nabízíme pronájem garážového stání na ulici Eduarda Hamburgera v Olomouci. Stání o výměře 5,7 x 3,5 m2 se nachází v novostavbě, garážový prostor není přístupný veřejnosti, vrata jsou na dálkové ovládání. Dům je situován v blízkosti centra města Olomouce, blízkost centrálního parku. Cena nájemného za stání činí 1.800 Kč měsíčně. Vratná kauce majiteli ve výši 2.000 Kč. Volné od 1.7.2023. Bližší informace u makléře.

Parametry nemovitosti

Cena
1 800 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
včetně poplatků
Aktualizováno
15. 5. 2023
Adresa
Eduarda Hamburgera, Olomouc
ID
296/23
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
20 m2
Druh objektu
V bloku

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Kateřina Menclová

Kateřina Menclová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Olomouci?

Podobné nemovitosti