Pronájem garáže, Varnsdorf, Husova, 28 m2

Husova, Varnsdorf

2 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Varnsdorfu

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k nemovitosti

Nabízíme k pronájmu zděnou garáž ve Varnsdorfu, ul. Husova. Garáž je po rekonstrukci – vyštukována, vymalována, betonová podlaha s dlažbou. Elektřina zavedena.

Rozměry:
vnitřní půdorys: délka 6,00 m, šířka 4,2 m
vrata: šířka 2,40 m, výška 1,90 m

Garáž je vhodná ke garážování automobilu nebo jako sklad.

K dispozici ihned.

Nájemné: 2.900, -Kč měsíčně. Při podpisu smlouvy je požadována vratná kauce ve výši 5.000 Kč na případné škody. Rezervační záloha ve výši 2.000, - Kč bude po podpisu podnájemní smlouvy zúčtovaná jako provize RK.

Parametry nemovitosti

Cena
2 500 Kč /za měsíc
Aktualizováno
2. 6. 2023
Adresa
Husova, Varnsdorf
ID
05076
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
28 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 6 lidí

Prodejce

Pavel Nechutný

Pavel Nechutný

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Varnsdorfu?

Podobné nemovitosti