Prodej historického objektu, Skapce, 800 m2

Skapce

12 400 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 59 095 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Skapcích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Stěhovací služby

Střechy

Informace k nemovitosti

Prodej historického objektu, 465 m², Skapce

Prodej památkově-historického objektu ve Skapcích s pozemkem 10314 m2, zastavěná plocha 465 m2. Objekt byl postaven opatem Kladrubského kláštera kolem roku 1720 jako letní rezidence mnichů z nedalekého kláštera. Na výstavě objektu se podílel známý architekt Jan Blažej Santini-Aichel. Objekt průběžně současný majitel opravoval za pomoci státních dotací. Nový majitel bude mít možnost si objekt upravit podle svých představ a zároveň čerpat dotace. V prvním patře naleznete letní byt majitelů, kde nechybí koupelna, toaleta, kuchyňka, ložnice, obývací pokoj. Na ohřev vody je zde bojler, při chladných dnech kamna na tuhá paliva. Ve sklepě domu se při výkopech nalezla pitná voda, kojenecké kvality. Odpad je odváděn septikem s trativodem. V domě je zavedena elektřina i pitná voda z řádu. K objektu náleží velká zahrada, kde můžete nalézt rybník, švestkový sad, pozůstatky kamenné stáje pro pro zvířata a spousty zeleně. Je možné zde pěstovat plodiny či chovat zvířata. Doporučujeme prohlídku.

Parametry nemovitosti

Cena
12 400 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
19. 5. 2023
Adresa
Skapce
ID
835261
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
800 m2
Vybaveno
Částečně
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
10314 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Jan Plášil

Jan Plášil

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje historických objektů v Skapcích?

Podobné nemovitosti