Prodej pozemku pro bydlení, Butoves, 1010 m2

Butoves

1 491 770 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 7 109 Kč /za měsíc

(Cena včetně provize a právního servisu.)

Doporučené firmy v Butovsi

Informace k pozemku

Prodej pozemku obdélníkového tvaru určeného pro výstavbu rodinného domu o celkové výměře 1.010 m2, který se nachází ve slepé ulici klidné části obce Butoves (okr. Jičín).

V komunikaci u pozemku vedou veškeré inženýrské sítě - elektřina, voda, plyn i kanalizace. Koeficient zastavitelnosti pozemku činí 35 %. Příjezd k pozemku je zajištěn po obecní asfaltové komunikaci.

V obci Butoves se nachází základní občanská vybavenost a dopravní dostupnost - nalezneme zde autobusovou i vlakovou dopravu, obchod s potravinami, dětské hřiště, obecní úřad, restauraci, koupaliště a různá sportoviště. Kompletní občanskou vybavenost pak nalezneme v nedalekém Jičíně, který leží v krátké dojezdové vzdálenosti (8 km) a kam jezdí pravidelné spoje. Stejně tak do Hořic (17 km) a Hradce Králové (40 km) se lze pohodlně dostat hromadnou dopravou.

Jedná se o klidnou obec, která je obklopena lesy a nevede přes ni žádný hlavní tah na větší města. Provoz v obci je tak minimální.

V případě potřeby pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování jak pro koupi samotného pozemku tak i následnou výstavbu Vašeho nového domova.

Pro více informací či sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Číslo zakázky: 10527

Parametry pozemku

Cena
1 491 770 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena včetně provize a právního servisu.
Aktualizováno
19. 9. 2023
Adresa
Butoves
ID
N10527
Plocha nemovitosti
1010 m2
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo iRealitka.cz

iRealitka.cz

Čajkovského 916, Hradec Králové

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Viktor Ornst

Viktor Ornst

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Butovsi?

Podobné nemovitosti