EU finance banner

Prodej chaty, Klecany - Klecánky, Povltavská, 65 m2

Povltavská, Klecany, Klecánky

5 990 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 28 547 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Klecanech

Úklidové služby

Informace k domu

Nabízíme k prodeji rodinný domek 2+1 se zahradou ve městě Klecany, v klidné části obce Klecánky, Povltavská ulice. Dům byl využíván rekreačně, vzhledem k jeho krásné poloze s výhledem na řeku Vltavu, ale je určen i k trvalému bydlení. Obytná plocha domu je 65 m2, za domem jsou nebytové prostory, sklepy využívané jako úložný prostor. Zahrádka o výměře 207 m2 nepřiléhá přímo k domu a je situována za příjezdovou cestou k sousednímu domu. Na vlastním pozemku se nacházejí dvě dlážděná parkovací místa. Původní dům byl postaven kolem r. 1930, rekonstrukce do dnešní podoby proběhla v letech 2014 a poslední úpravou dům prošel v r. 2021. Byla instalována nová kuchyňská linka a plastová okna. Vstupní předsíň vede do kuchyně, ze které je vstup do obývacího pokoje (12 m2) ten je průchozí do ložnice (16 m2). Z kuchyně (10 m2) je také přístup do chodby, do koupelny a za dům ke sklepům. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.
Dům je celkově v dobrém stavebně technickém stavu, odpovídajícímu stáří a použitým stavebním technologiím..
Klecánky jsou součástí města Klecany, kde je základní a mateřská škola, základní umělecká škola , městská knihovna, potraviny, pošta, lékaři, lékárna, kulturní centrum a další obchody a služby.
Okolí Klecan využívají k výletům cyklisté i pěší turisté, oblíbená je přírodní rezervace Větrušická rokle, Planetární stezka údolím Vltavy či Alšova vyhlídka v Tichém údolí. Podél řeky snadno dojedete do Botanické zahrady či Zoo. Cyklisté, kteří míří do Prahy, mohou využít nově vybudovanou cyklostezku. Klecany nabízejí možnost příjemného posezení a občerstvení.
Výborná dopravní dostupnost autem cca 15 min. na metro Kobylisy, Letňany nebo Prosek, příměstskou dopravou autobusovými linkami 371 a 374, zastávka vzdálena cca 200 m. Spojení mezi pravým a levým břehem Vltavy zajišťuje jeden z posledních historických přívozů na Vltavě.
Kdo má rád klid a přírodu, pro toho je tato nemovitost ideální volbou. Skvělé místo pro ty, kteří touží po bydlení ve vlastním domě, a zároveň v blízkosti Prahy.

Parametry domu

Cena
5 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
12. 2. 2024
Adresa
Povltavská, Klecany, Klecánky
ID
022-NP02726
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
65 m2
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
152 m2
Plocha nemovitosti
368 m2
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední elektrické
Doprava
MHD
Voda
Dálkový vodovod
Sklep
Převod do OV
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Dana Rumanová

Dana Rumanová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Klecanech?

Top nabídky

Podobné nemovitosti