Prodej pozemku pro bydlení, Psáry - Dolní Jirčany, 12140 m2

Psáry, Dolní Jirčany

2 400 Kč /za metr čtvereční HYPOTÉKA od 11 Kč /za měsíc

(info v RK)

Doporučené firmy v Psárech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Filip Soukup, DiS.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k pozemku

Pozemky určené v Územním plánu k výstavbě RD městského typu, jsou umístěny podél asfaltové obecní komunikace s velmi dobrou dostupností na Pražský okruh a následně do Chodova, Průhonic nebo Kunratic. Pozemky jsou mírně svažité JZ orientací a bez porostů. Minimální stanovená velikost pozemku činí 1 000 m2 s indexem podlažních ploch Ipp 0,3. Vodovod a kanalizace v komunikaci. Přístup k pozemkům po městské, asfaltové komunikaci. Součásti prodeje Územní studie pro výstavbu 9 samostatných rodinných domů. Výměra celkem 12 140 m2.

Parametry pozemku

Cena
2 400 Kč /za metr čtvereční Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
info v RK
Aktualizováno
18. 1. 2022
Adresa
Psáry, Dolní Jirčany
ID
848PN
Plocha nemovitosti
12140 m2
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

REALITY EU s.r.o.

Palackého 71, Náchod

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 599 lidí

Prodejce

Mgr. Umlauf Zdeněk

Mgr. Umlauf Zdeněk

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Psárech?

Podobné nemovitosti