Prodej trvalého travního porostu, Ostrava, 10076 m2

Ostrava, Svinov

3 526 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 16 804 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Ostravě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Tereza Helštýnová

V naší firmě TOMAN FINANCE GROUP s.r.o. se již mnoho let specializujeme také na úvěry pro fyzické osoby. Zastáváme zásady vstřícného a profesionálního jednání s klienty, kterým nabízíme tu nejlepší variantu financování vybranou z nabídek všech bank dle aktuální situace. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat a zcela jistě společně nalezneme tu nejvýhodnější variantu právě pro Vás.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Prodej Pozemku Ostrava - Svinov 10 076m2

Prodej pozemků v Ostrava - Svinov 10 076m2. Naše společnost Vám exkluzivně nabízí prodej pozemku v Ostravě - Svinov 10 076m2. Tento pozemek se dá využít pro rekreační účely a chatovou oblast. Využití je zde různé jen nelze využít parcelu pro výstavbu rodinných domů. Dále se zde může zřídit různé sportovní využití hřiště. Ohledně prohlídky neváhejte kontaktovat makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

Parametry pozemku

Cena
3 526 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
17. 1. 2022
Adresa
Ostrava, Svinov
ID
1701
Plocha nemovitosti
10076 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

pnholding.cz a.s.

ul. Nábřeží SPB 457/30, Ostrava

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 238 lidí

Prodejce

Martin Vaš

Martin Vaš

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje trvalých travních porostů v Ostravě?

Podobné nemovitosti