Prodej výrobních prostor, Karviná - Ráj, 640 m2

Ráj

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Cena k jednání)

Doporučené firmy v Karviné

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Radek Konkol

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Stavba s č.p. ke komerčnímu využití v Karviné-Ráji

Nabízíme Vám ke koupi komerční objekt s č.p., vedený jako stavba občanské vybavenosti, v Karviné - Ráji. Objekt je dle územního plánu určen pro drobnou výrobu, pro obchodní účely, ubytovací zařízení, tělovýchovu a sport, kulturu, veřejné stravování, autosalony, zábavní centrum apod.
Nemovitost je momentálně využívána jako restaurace a je možné v této činnosti pokračovat.
V roce 2004 stavba prošla kompletní rozsáhlou rekonstrukcí - výměny oken, kompletních rozvodů elektroinstalace, vody, odpadů, nových omítek, podlah, oplocení apod.
Objekt se nachází na pozemku o výměře 2.750 m2 a je oplocen. Zastavěná plocha je 690 m2. Vytápění objektu je řešeno plynovými kotly, teplou vodu zajišťují 2 elektrické bojlery. Nemovitost je napojena na všechny sítě.
Výhodou je možnost parkování v areálu.
Umístění objektu poskytuje výbornou dopravní dostupnost do centra města i snadný exit na hlavní komunikační tahy (Ostrava, Polsko, Frýdek-Místek).

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena k jednání
Aktualizováno
16. 3. 2021
Adresa
Ráj
ID
339/3126
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
640 m2
Typ objektu
Přízemní
Plocha nemovitosti
2060 m2
Plyn
Plynovod
Odpad
Jímka
Topení
Ústřední plynové
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet, Kabelové rozvody
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Garáž
Sklep
Bezbarierový přístup
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Top domov s.r.o.

Smetanovo náměstí 1824/9, Ostrava

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 210 lidí

Prodejce

Mgr. Jan Měch

Mgr. Jan Měch

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje výrobních prostor v Karviné?

Podobné nemovitosti