Prodej činžovního domu, Ostrava - Moravská Ostrava, 5000 m2

Moravská Ostrava a Přívoz

Cena na vyžádání /za metr čtvereční Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(bydlení do 6 měsíců)

Doporučené firmy v Ostravě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Tereza Helštýnová

V naší firmě TOMAN FINANCE GROUP s.r.o. se již mnoho let specializujeme také na úvěry pro fyzické osoby. Zastáváme zásady vstřícného a profesionálního jednání s klienty, kterým nabízíme tu nejlepší variantu financování vybranou z nabídek všech bank dle aktuální situace. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat a zcela jistě společně nalezneme tu nejvýhodnější variantu právě pro Vás.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Na základě smlouvy o obchodním zastoupení Vám nabízíme projekty staveb a výstavbu pro obce z dotačních programů - Podpora domů s pečovatelskou službou, Podpora Komunitních domů pro seniory, Podpora výstavby domů s nájemními byty, Výstavba sociálního a smíšeného domu. Naše výhody - bydlení do 6 měsíců, rychlá výstavba oproti zděným stavbám, nižší investiční náklady na výstavbu a splnění požadovaných standardů energetické náročnosti budov.
Dotace od MMR: Název programu: Podporované byty; Příjemci dotace: obce, církve a a.s. jakákoliv právnická osoba či státem řízená organizace. Základní podmínky: dotace 600.000,- Kč na bytovou jednotku, pečovatelské byty jsou dotovány dle podlahové plochy, ukončení realizace nejpozději do 2 let, alokované prostředky 260 mil. Kč a další parametry pro Komunitní dům seniorů.
Dotace Státní fond rozvoje bydlení: Název programu: Výstavba pro obce; Příjemci dotace: Oprávněnými žadateli jsou obce, svazky obcí, městské části Prahy, městské obvody. Podmínky pro poskytnutí podpory: minimální podlahová plocha nájemního bytu je 23 m2 a nepřesahuje 120 m2, výstavba musí probíhat mimo záplavové území, žadatel je vlastníkem pozemku, budova a další Vám sdělíme telefonicky.
Název programu: Nájemní domy; Příjemci dotace: obce, právnické osoby, v jejich výlučném vlastnictví je pozemek, na němž bude stavba provedena, nebo v jejichž výlučném vlastnictví je budova či byt, kde bude provedena výstavba nebo stavební úpravy, Vybrané podmínky poskytnutí a použití úvěru: minimální podlahová plocha nájemního bytu 25 m2, maximální 90 m2, z každých započatých 5 bytů musí být jeden upravitelný, výstavba mimo záplavové území, byty nelze užít k jinému účelu než nájemnímu bydlení, nájemní smlouva s fyzickou osobou maximálně na rok, čerpání úvěru musí započíst do 6 měsíců od podpisu úvěrové smlouvy a skončit nejpozději do 3 let, úvěr lze čerpat po dobu výstavby.
Nabízíme Vám: - zpracování projektové dokumentace od architektonické studie až po realizační dokumentaci,
- výkon inženýrské činnosti pro vydání stavebního povolení,
- autorský dozor v průběhu realizace stavby,
- dodání dřevostavby dle vypracované projektové dokumentace,
- spoluúčast při podání žádosti o dotaci na výstavbu bytového domu do výše zmíněných dotačních titulů.
Limity a parametry dřevostavby:
- PENB v kategoriích A ( až B)
- součinitel prostupu tepla U=0,120 W/m2.K
- požární odolnost REI 60 DP3
- neprůzvočnost Rw=44 dB
- max. do 3 NP
- garantovaná konečná cena
- záruka 30 let

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
bydlení do 6 měsíců
Aktualizováno
21. 6. 2021
Adresa
Moravská Ostrava a Přívoz
ID
0061
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Projekt
Plocha užitná
5000 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Plocha budovy
400 m2
Plocha nemovitosti
500 m2
Třída energetické náročnosti
A - Mimořádně úsporná
Převod do OV
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

FORTUNA REALITY s.r.o.

Vítkovická 3276/2a, 3.p, Ostrava

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 146 lidí

Prodejce

Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje činžovních domů v Ostravě?