Prodej ubytování, Sadská, Poděbradská, 1041 m2

Poděbradská, Sadská

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(info v RK)

Doporučené firmy v Sadské

Informace k nemovitosti

Prvorepubliková vila s bohatou historií po původním zakladateli rekreační lesní oblasti Kersko. Nemovitost je z velké části po velmi citlivé rekonstrukci a pod dozorem architekta Davida Vávry upravena na reprezentativní firemní sídlo s výbornou dostupností do Prahy. Záměrem generální rekonstrukce bylo vytvořit zázemí pro vícedenní jednání a školení většího počtu osob, s případným kvalitním ubytováním za poskytnutím dostatečné míry soukromí. Součástí celého projektu bylo i vybudování oddechové části, se saunou, vířivkou a klubovnou ve sklepních prostorech. K dipozici pro tyto účely je 1.NP (322 m2 ) vstupní hala se zimní zahradou, velký jednací sál, menší jednací salón, jídelna, šatna, pracovna. 2.NP (265 m2) nabízí otevřenou terasu nad zimní zahradou 5 apartmánů se sociálním zázemím a technickými prostory, 3NP (102 m2) – vestavné podkroví zde je stavebně připravený prostor pro nadstandardní samostatnou bytovou jednotku.
Z výčtu všech investic uveďme novou prejzovou krytinu, klemp. prvky z mědi, všechny nové rozvody včetně techn. vody, kvalitní sanita, většinou dvojitá EURO okna, vitráže apod. Techn. údaje: ohřev TUV plynem, topení ústřední plynové v kombinaci s krbem a lokálním na el. Při rekonstrukci byl kladen důraz na zachování Genia loci včetně detailů, které využily i filmařské štáby jako lokace pro natáčení. Oplocené rovinaté pozemky sloužící jako park, disponují vzrostlými dřevinami a keři, dvěma rybníčky a zdrojem na technickou vodu. Tato ojedinělá nabídka osloví příznivce původní architektury hledající firemní areál s širším využitím, neobvyklé honosné vlastní bydlení, nebo i prostory pro dobudování lázeňského, či relaxačního centra blízko Prahy, nebo Poděbrad. Součástí prodeje zůstává i dobový mobiliář. Celková výměra pozemků je 15 312 m2.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
info v RK
Aktualizováno
6. 8. 2021
Adresa
Poděbradská, Sadská
ID
962KN
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
1041 m2
Typ objektu
Patrový
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické, Ústřední plynové
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

REALITY EU s.r.o.

Palackého 71, Náchod

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 70 lidí

Prodejce

Novotný Jiří

Novotný Jiří

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ubytování v Sadské?