Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Polná, 25006 m2

Polná

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Informace o ceně u makléře!)

Doporučené firmy v Polné

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ondřej Dobrovolný

Komplexní poradenství, nabídka úvěrů, investic a pojištění.

Poslání
Vedeme naše klienty k takovým ekonomickým rozhodnutím, které eliminují dopady negativních životních událostí a zároveň umožňují dosažení všech vytyčených životních cílů.

Vize
Poskytování vysoce odborné péče na základě profesionálního a dlouhodobého přístupu ke klientovi. Upřednostňování zájmů klientů před zájmy institucí a třetích stran. Snažíme se, aby klient pochopil principy finančního trhu.

Cíle
Finančně zabezpečení spokojení klienti, kteří se posouvají z obecně zažitých zvyklostí do fáze finanční pohody, finanční nezávislosti a finanční svobody. Vzájemná spolupráce se vždy propisuje do užitku a konkurenční výhody pro klienty.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji stavební parcely (cca 25.000 m2) ve městě Polná. Mimořádná poloha ve středu republiky a vynikající dopravní dostupností z D1, předurčuje lokalitu k výraznému rozvoji podnikatelských aktivit zájemců z ČR i zahraničí. Komerční zóna na JZ okraji města nabízí investorům pozemky přístupné z kvalitní přilehlé komunikace a možnost napojení na veškeré inženýrské sítě. Územním plánem jsou určeny pro výstavbu komerčních objektů. Ke stavbám na pozemcích bylo již vydáno stavební povolení pro výstavbu výrobní a skladovací haly (změna je však možná). Nabízená lokalita je připravena k využití bez dalších významných stavebních nákladů! Pro další podrobnosti kontaktujte makléře.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Informace o ceně u makléře!
Aktualizováno
26. 10. 2021
Adresa
Polná
ID
PRO179
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
25006 m2
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 63 lidí

Prodejce

Jiří Prokeš

Jiří Prokeš

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro komerční výstavbu v Polné?