Prodej výrobních prostor, Kostice, 10000 m2

Kostice

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(včetně provize a práv. servisu)

Doporučené firmy v Kosticích

Instalatér a topenář

Informace k nemovitosti

Prodej zemědělského areálu s pozemky v Kosticích, okr. Břeclav. Pozemky celkem 17 200 m2, z toho zastavěná plocha 2 200 m2. Areál má dobrou polohu na okraji obce. Výborná dopravní obslužnost po zpevněné veřejné komunikaci s napojením na rychlostní komunikaci s příjezdem kamionů. Uzavřený areál má velkou část zpevněných ploch sloužících jako parkovací, skladovací či manipulační plocha.

Zemědělský objekt č.1 (p.č. 840) byl rekonstruován na sušárnu zeleniny kolem r. 2001 (v roce 2015 byla odstraněna technologie), nosná konstrukce ocelová s vyzdívkou, částečně zateplená, podlaha betonová, vytápění plynovým kotlem, vlastní trafostanice 400 kW, přípojka vody průměr DN 100- hydranty a přípojka plynu DN 100 (vlastní regulační stanice) a septik. Sociální zařízení muži – ženy a kancelář.

Zemědělský objekt č.2 (p.č.839/1,839/2) skladová hala z r. cca 1970, jednopodlažní, částečně zděná, se sedlovou střechou, zanedbaný stav, zast. pl. 1 216 m2. Hala sloužila pro uskladnění obilí a zemědělské techniky. Jedná se o nepodsklepený objekt. Objekt lze prodat i samostatně.

K dispozici jsou všechny inženýrské sítě. Lokalita je vyhledávaná díky blízkosti dálnice D2 a dostupnosti do Brna cca 40 minut, do Bratislavy 50 minut a Rakouska 20 minut. Dle územního plánu se jedná o plochy výroby, skladování a smíšené výrobní, zastavěné území ve stabilizované ploše VS.

RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Podmínky dohodou.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. V případě nedostupnosti nechejte vzkaz, zavolám co nejdříve zpět.

Spolupráce s RK vítána.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize a práv. servisu
Aktualizováno
21. 12. 2020
Adresa
Kostice
ID
077-N03477
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
10000 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
2200 m2
Plocha nemovitosti
17200 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Doprava
Dálnice, Silnice
Převod do OV
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Re/max PRO

Blatného 1896/3, Brno

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 6 lidí

Prodejce

Ing. Michal Stehlík

Ing. Michal Stehlík

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje výrobních prostor v Kosticích?