Prodej rodinného domu, Chlistov, 85 m2

Chlistov

Prodáno
430 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 1 776 Kč /za měsíc

(REZERVACE SLOŽENA ZÁLOHA)

Doporučené firmy v Chlistově

Podlahy

Střechy

Malíř

Informace k domu

Chlistov rodinný dům

nemovitost se nachází při průjezdní komunikaci obcí Chlistov a jedná se o rodinný dům, v jehož části bývala malá prodejna.
Nemovitost je přízemní, částečně podsklepená, se sedlovou střechou. Vnitřní dispozice – vstupní chodba, vlevo samostatný pokoj, proti vstupu koupelna s možným vstupem do garáže, vpravo jídelna s kuchyňským koutem, za ní je obývací pokoj, ze kterého přijdeme do pokoje, který kdysi býval prodejnou a z něho je vstup do chodby s dveřmi na ulici. Z této chodby je vstup do sklepa, na půdu a do dílny ve které je vestavěno WC. Nemovitost má běžnou údržbu, je napojena na obecní vodovod, kanalizace do jímky, elektrika 230/400, vytápění kombinované, akumulační kamna a kamna na tuhá paliva.

Parametry domu

Stav
Prodáno
Cena
430 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
REZERVACE SLOŽENA ZÁLOHA
Aktualizováno
4. 11. 2020
Adresa
Chlistov
ID
631017
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
85 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha budovy
140 m2
Plocha nemovitosti
223 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Sklep
Výtah

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 114 lidí

Prodejce

Ladislav Chaluš

Ladislav Chaluš

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Chlistově?