Prodej rodinného domu, Kladno, Bukovská, 480 m2

Karlovarská, Kladno

12 360 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 51 053 Kč /za měsíc

(Včetně všech služeb RK)

Doporučené firmy v Kladně

Informace k domu

Dům Řevničov

Nabízíme ke koupi výjimečnou nemovitost v dobré dostupnosti Prahy v obci Řevničov na Kladensku. Rozsáhlý vícegenerační dům s vlastní provozovnou nabízí novému majiteli mnoho způsobů využití, ať už na vlastní bydlení pro více rodin nebo na podnikatelský záměr vybudování samostatných jednotek, ubytování, podnikání a komerční účely (e-shop, sklad, provozovna, dílna, kanceláře aj.) anebo jej lze přebudovat na až 7 samostatných bytových jednotek se společnými venkovními prostory a pronajímat je.

V brzké době se navíc plánuje pokračování ve výstavbě dálnice v dojezdové vzdálenosti, čímž se zájem o pronájmy v Řevničově opět výrazně zvýší.

Samotný objekt je v dobrém stavu - v současné době obýván majitelem - nicméně některé prostory jsou dlouhodobě nevyužity a jsou tak připraveny k drobným rekonstrukčním pracím.

Nemovitost disponuje pozemkem o rozloze 633 m2, 3 podlažní obytný dům (105 m2 každé patro) a dále je na parcele 2 podlažní objekt tvořený garáží a sociálním zázemím k ubytování (51 m2 každé patro), vnitřní dvůr s okrasnou zahradou.

V přízemí obytného domu je provozovna s kuchyní a sociálním zázemím, v 1. patře bytová jednotka 3 + 1 s koupelnou, ve 2. patře bytová jednotka 4 + 1 se dvěma koupelnami, dále sklep (20 m2), půdní prostory, samostatná technická místnost s plynovým kotlem a bojlerem a terasa. Samostatná garáž je určena až pro 3 auta, v patře má další prostor typu 1 + kk k ubytování, který byl v minulosti využíván na pronájem.

Vnitřní dvůr s okrasnou zahradou a fontánou nabízí absolutní soukromí díky vysokým zdem okolo celého pozemku. Objekt dále disponuje velkou terasou, která byla v uplynulém roce rekonstruována a je připravena na dokončení. Obývací dům má vnitřní i venkovní krb, vlastní studnu, zabezpečovací systém, přímo před domem je veřejné parkování pro až 3 auta. Je zde napojení na veřejný vodovodní i kanalizační systém, vytápí se výkonným plynovým kotlem se 4 samostatnými vytápěcími okruhy, elektřina 2 okruhy 230V a 400V.

Nemovitost byla kompletně přebudována v roce 2000 (kompletní rekonstrukce přízemí a 1. patra, přístavba 2. patra, nová střecha, nové rozvody elektřiny, vody, odpadů, plynu a vytápění, podlahy, stropy, zdi, stavba garáže s 1+ kk, vnitřní dvůr). Ve 2015 až 2017 rekonstruována provozovna, zateplení střechy a renovace rozvodů pro vytápění. Energetická náročnost budovy třídy D byla vyhotovena v roce 2013 před zateplením střechy, renovací rozvodů pro vytápění a dispozičními změnami objektu.

Do zázemí obce Řevničov patří základní škola, mateřská školka, pošta, praktický lékař, obchody s potravinami, tenisový kurt, fotbalové a basketbalové hřiště, hřiště pro děti, vlastní pivovar, několik restaurací, kostel, bankomat. Rakovnicko, do kterého obec spadá, je proslulé svými lesy a přírodou, turistickými a cyklistickými trasami, houbařením.

Objekt, který v sobě ukrývá velký potenciál. Je jen na vás, jak s tím naložíte. Pro toho, kdo v něm ale odhalí své kouzlo, má před sebou zajímavou příležitost a obrovské možnosti.

Dům lze financovat hypotečním úvěrem se kterým Vám rádi pomůžeme a vyřídíme za těch nejlepších podmínek na trhu.

Parametry domu

Cena
12 360 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Včetně všech služeb RK
Aktualizováno
18. 1. 2022
Adresa
Karlovarská, Kladno
ID
HZ139502
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
480 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
320 m2
Podlahová plocha
480 m2
Plocha nemovitosti
633 m2
Třída energetické náročnosti
D - Méně úsporná
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální plynové
Voda
Dálkový vodovod
Garáž
Sklep
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Duna House

Michelská 300/60, Praha

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 29 lidí

Prodejce

Viktor Hošek

Viktor Hošek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Kladně?

Podobné nemovitosti