Prodej bytu 3+kk, Praha - Slivenec, Ke Smíchovu, 74 m2

Ke Smíchovu, Praha 5, Slivenec

Doporučené firmy v Praze 5

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Darfin finance s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Podlahy

Rekonstrukční služby

Instalatér a topenář

Informace k bytu

PRAHA-BARRANDOV_BYT NOVOSTAVBA 3+KK 68 M2 S BALKÓNEM 6 M2

Rezidenční byt 3+kk o výměře 68 m2 a balkónem 6 m2, včetně garážového stání a sklepa, 2.podlaží, je součástí zcela nového projektu v lokalitě Barrandov, který je menší rezidencí o počtu 16 bytových jednotek, nachází se v ulici Ke Smíchovu, Praha 5, ve staré zástavbě menších vil na Barandově. Na výběr jsou byty 2+kk, 3+kk a 4+kk s vysokým standardem. Ke každému bytu náleží terasa nebo balkon, sklep, přízemní byty mají předzahrádku. Samozřejmostí je dostatek parkovacích stání. Objekt má zděnou konstrukci. Další naši snahou bylo ušetřit Vám v budoucnu náklady spojené s bydlením proto je celý dům plánován jako energeticky velmi úsporný a bude splňovat třídu energetické náročnosti B. Dokončení projektu je plánováno na konec roku 2021. Nyní je možno si konkrétní byt rezervovat.
Lokalita: Tato moderní rezidence se nachází mezi ulicemi Ke Smíchovu a Pod Třešněmi v Praze 5. Jedná se o velmi pěknou lokalitu s veškerou občanskou vybaveností: MHD - bus (200m), tram (700m), restaurace (100m), plavecký bazén (800m), aquapark (400m), pošta (700m), dětské hřiště (400m), městská knihovna (400m), základní škola (200m), mateřská škola (400m), tenisová hala (400m), Lidl (1km), přírodní rezervace Prokopské údolí. Prodej bytu 3+kk Praha 5, Slivenec, stav je uveden jako ve výstavbě, u majitele vlastnictví, umístěný v lokalitě, kde je okraj obce, který se nachází v přízemí, z celkového počtu 3 podlaží, topení je řešeno jako ÚT plynové, o ploše 74 m2, a mnohem více na, Byty 3+kk Praha 5, je vybaven či je k dispozici bezbariérový přístup, parkování, sklep, terasa, zahrada, kde v okolí se náchází kompletní síť obchodů a služeb, pošta, supermarket, Škola, Školka, Úřady, zdravotnická zařízení, ve vybavení také naleznete internet, kabelová televize, kabelové rozvody, telefon, blízké okolí lze popsat jako oblast obytná, lze také popsat jako bydlení pro rodiny, novostavba, mezi IS se můžete těšit na 230V, internet, kanalizace, plyn, telefon, tV kabel, voda, pitná, elektro je zavedeno, a to 230V.

Parametry bytu

Cena
9 150 000 Kč Spočítat hypotéku
Aktualizováno
16. 10. 2021
Adresa
Ke Smíchovu, Praha 5, Slivenec
ID
mp-07-1
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Ve výstavbě
Plocha užitná
74 m2
Lokalita objektu
Okraj obce
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

PULKRÁBEK-RK

Charvátova 247, Příbram

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 6 lidí

Prodejce

Ing. Pulkrábek Miroslav

Ing. Pulkrábek Miroslav

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+kk v Praze 5?

Podobné nemovitosti