Pronájem pokoje, Ostrava - Vítkovice, 25 m2

Vítkovice

1 900 Kč /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cena za lůžko a měsíc)

Doporučené firmy v Ostravě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Tereza Helštýnová

V naší firmě TOMAN FINANCE GROUP s.r.o. se již mnoho let specializujeme také na úvěry pro fyzické osoby. Zastáváme zásady vstřícného a profesionálního jednání s klienty, kterým nabízíme tu nejlepší variantu financování vybranou z nabídek všech bank dle aktuální situace. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat a zcela jistě společně nalezneme tu nejvýhodnější variantu právě pro Vás.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Rekonstrukční služby

Informace k bytu

Pronájem pokoje (lůžka) pro studenty - Prokopa Velikého, Ostrava

Nabízíme k pronájmu bydlení pro studenty v rohovém domě na ulici Prokopa Velikého ve velice klidné části a blízko centra města Ostravy. Na každém patře je byt minimálně o dvou pokojích se společnou kuchyní a sociálním zařízením. Pokoje jsou nejméně pro 2 a nejvíce pro 3 studenty. Lze si vybrat. Cena nájmu lůžka je 1.900,- Kč /měs. (včetně energií). V době prázdnin je poplatek snížen na 1.000,- Kč /měs. (červenec, srpen). Smlouva se uzavírá na školní rok či dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 2 měsíce. Vratná kauce 3.800,- Kč. Úklid provádí správkyně domu.

Parametry bytu

Cena
1 900 Kč /za nemovitost
Poznámka k ceně
cena za lůžko a měsíc
Aktualizováno
29. 3. 2021
Adresa
Vítkovice
ID
504/3240
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
190 m2
Patro
2. z 2
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
25 m2
Třída energetické náročnosti
D - Méně úsporná
Doprava
Silnice
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

REAL INVEST PLUS, s.r.o.

Rooseveltova 119/51, Olomouc

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 64 lidí

Prodejce

Libor  Záhumenský

Libor Záhumenský

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pokojů v Ostravě?