Prodej pozemku pro bydlení, Buš, 3143 m2

Buš

3 985 Kč /za metr čtvereční HYPOTÉKA od 16 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Buši

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Darfin finance s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Instalatér a topenář

Informace k pozemku

Pozemek určený k výstavbě rodinného domu u Slap – Praha- západ

Nabízíme k prodeji pozemek určený k výstavbě rodinného domu, rezidence, na krásném, tichém místě na Vartě, (kde může být postaveno max. 5 domů), cca 500m od malé a tiché obce Buš, 25km od Prahy podél řeky Vltavy, - přesto téměř na venkově v klidném a tichém prostředí v okrese Praha západ. Obec Buš se nachází cca 4km od vodní nádrže Slapy a krásné písečné Ždáňské pláže, cca 1,5km od obce Slapy, 16 km od Mníšku pod Brdy a dálnice D4). K pozemku o celkové výměře 3.143m2 vede nová slepá asfaltová komunikace. Na hranici pozemku je přiveden obecní vodovod, elektřina a kanalizace. Pozemek lze zastavit z 20% s celkové výměry a je tudíž vhodný k výstavbě velkého rodinného domu, či rezidence. Ideální místo pro toho, kdo hledá bydlení na krásném, tichém místě a přitom blízko Prahy. Podrobnější informace Vám rádi sdělíme na dotaz.

Parametry pozemku

Cena
3 985 Kč /za metr čtvereční Spočítat hypotéku
Aktualizováno
7. 12. 2020
Adresa
Buš
ID
P099
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
3143 m2
Plocha zahrady
3143 m2
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice
Voda
Dálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

EL-WEST REALITY

T. G. Masaryka 22 , Sušice

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 7 lidí

Prodejce

Jaroslav Staněk

Jaroslav Staněk

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Buši?

Podobné nemovitosti