Prodej pozemku pro bydlení, Jesenice, 2000 m2

Jesenice

21 000 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 74 440 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Jesenici

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Darfin finance s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Instalatér a topenář

Informace k pozemku

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek o výměře 2000 m2 na výstavbu rodinného domu ve vyhledávané lokalitě v těsném sousedství Průhonického parku. Jedná se o pozemek v uzavřeném areálu a chráněném. Na pozemek je zavedena kanalizace, vodovod a elektřina. Plyn v lokalitě není. Pro topení se počítá s tepelnými čerpadly. Pozemek leží přímo u Průhonické obory a je orientovaný na jih. V těsné blízkosti pozemku je golfové odpaliště, 10 minut dětské centrum se sportovištěm, spádová obec je Jesenice s kompletní občanskou vybaveností (mezinárodní škola, školka, zdrav. středisko, nákupní centrum apod.). Výjimečná příležitost bydlení v přírodě, s městem za zády.

Parametry pozemku

Cena
21 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
19. 4. 2021
Adresa
Jesenice
ID
4000420
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
2000 m2
Odpad
Veřejná kanalizace
Telekomunikace
Telefon, Internet
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Chládková & Klimo

Neklanova 152/42, Praha

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Ing. Jana Chládková

Ing. Jana Chládková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Jesenici?

Podobné nemovitosti