Prodej pozemku pro bydlení, Praha - Suchdol, Rohová, 783 m2

Rohová, Praha 6 - Suchdol

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Cena v RK)

Doporučené firmy v Praze 6

Finance a pojištění

Finance a pojištění

František Neubauer

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Rekonstrukční služby

Podlahy

Instalatér a topenář

Informace k pozemku

Lokalita Suchdola je obklopena nádhernou přírodou, z jihu Lysolajským údolím, ze severu Tichým údolím a jedinečnou atmosféru tvoří také nedaleké údolí Vltavy. Obyvatelé mohou využívat také zázemí bazénu v kampusu vysoké školy, jen několik minut pěšky od domu. Místo pozemku je zcela klidné, obklopené zelení a zajišťuje velmi pohodlný dosah služeb i MHD.

Parcela o velikosti 783 m2 je situována mezi ulicemi Rohová a K Transformátoru. Z jižní strany pozemek sousedí s areálem vysoké školy a je odcloněn vysokými stromy. Na části pozemku je vzrostlá zeleň, která může být příjemným přínosem pro budoucí využíti. Příjezd je řešený z ulice Rohová, kde bude možnost napojení sítí. Podle nově upraveného územního plánu se zastavěnost řídí okolní zástavbou - zastavěná plocha, podlažnost a podobně. Projekt pro sítě je součástí nabídky.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena v RK
Aktualizováno
20. 11. 2020
Adresa
Rohová, Praha 6 - Suchdol
ID
124764
Plocha nemovitosti
783 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Lexxus Norton

V Celnici 1040/5, Praha

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Tým LEXXUS  NORTON - Adéla Bukovská

Tým LEXXUS NORTON - Adéla Bukovská

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Praze 6?

Podobné nemovitosti