Prodej garáže, Praha - Vysočany, 20 m2

Praha 9

500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 2 383 Kč /za měsíc

(+provize RK)

Doporučené firmy v Praze 9

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Eva Gajdošová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Nábytek

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Zprostředkujeme Vám ve výhradním zastoupení majitele prodej parkovacího stání na Praze 9 - Vysočany, Skloněná 921/7. Jedná se o spoluvlastnický podíl 1/24 na pozemku 616/5. Parkovací stání má přidělené číslo 22 dle katastru. Neplatí se žádné měsíční poplatky. Případné další dotazy ráda odpovím po telefonu či na prohlídce. Volné ihned. Ev. číslo: 29910.

Parametry nemovitosti

Cena
500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+provize RK
Aktualizováno
7. 4. 2022
Adresa
Praha 9
ID
29910
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
20 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Ukazatel energetické náročnosti
1 kWh/m2 za rok

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Martina Voslářová

Martina Voslářová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje garáží v Praze 9?

Podobné nemovitosti