Pronájem pozemku, Libenice, 1200 m2

Libenice

Cena na vyžádání /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Libenicích

Úklidové služby

Informace k pozemku

Zprostředkuji pronájem komerčního pozemku o velikosti 1 200 m² ve známé tržnici, fungující již od 90.let, v těsném sousedství obce Libenice. K zastřešené ploše navíc náleží sklady a prostory k bydlení se sociálním zařízením. Osvětlený prostor se zavedenou elektřinou byl do nedávna používán k prodeji květin. Všechna výstavní plata mají přivedenou vodu ze studny. Samozřejmostí je vlastní elektroměr.

Oplocená tržnice je situována hned vedle silnice I. třídy č. 38, která je třetí nejdelší v ČR a jedním z páteřních celostátních tahů. Je dlouhá 256 km a vede z Libereckého kraje přes Středočeský, Vysočinu do Jihomoravského kraje, na státní hranici s Rakouskem. V tomto místě denně projede několik desítek tisíc automobilů v obou směrech. Tržnice je tak celoročně velmi navštěvovaným a frekventovaným místem.

V současné době zde najdete prodej ovoce, zeleniny, zahradních dekorací a nábytku, občerstvení, venkovního kamene aj.

Pozemek je vhodný pro prodej zboží, jako výstavní plocha nebo jiného podnikatelského a obchodního využití.

Měsíční nájemné, včetně spotřeby vody je na dohodě mezi majitelem a zájemcem. Elektřina bude převedena na nového nájemce.

V případě zájmu o pronájem menší plochy cena dohodou s majitelem tržnice. Ev. číslo: 21505.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání
Aktualizováno
10. 4. 2023
Adresa
Libenice
ID
21505
Plocha nemovitosti
1200 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední elektrické

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 18 lidí

Prodejce

Alena Severová

Alena Severová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků (ostatní) v Libenicích?