Pronájem pozemku, Libenice, 1200 m2

Libenice

40 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Libenicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Rekonstrukce

Informace k pozemku

Zprostředkuji pronájem komerčního pozemku o velikosti 1 200 m² ve známé tržnici, fungující již od 90.let, v těsném sousedství obce Libenice. K zastřešené ploše navíc náleží sklady a prostory k bydlení se sociálním zařízením. Osvětlený prostor se zavedenou elektřinou byl do nedávna používán k prodeji květin. Všechna výstavní plata mají přivedenou vodu ze studny. Samozřejmostí je vlastní elektroměr.

Oplocená tržnice je situována hned vedle silnice I. třídy č. 38, která je třetí nejdelší v ČR a jedním z páteřních celostátních tahů. Je dlouhá 256 km a vede z Libereckého kraje přes Středočeský, Vysočinu do Jihomoravského kraje, na státní hranici s Rakouskem. V tomto místě denně projede několik desítek tisíc automobilů v obou směrech. Tržnice je tak celoročně velmi navštěvovaným a frekventovaným místem.

V současné době zde najdete prodej ovoce, zeleniny, zahradních dekorací a nábytku, občerstvení, venkovního kamene aj.

Pozemek je vhodný pro prodej zboží, jako výstavní plocha nebo jiného podnikatelského a obchodního využití.

Měsíční nájemné, včetně spotřeby vody je 40.000,-. Elektřina bude převedena na nového nájemce.

V případě zájmu o pronájem menší plochy cena dohodou s majitelem tržnice. Ev. číslo: 21505.

Parametry pozemku

Cena
40 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
6. 3. 2023
Adresa
Libenice
ID
21505
Plocha nemovitosti
1200 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední elektrické

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Alena Severová

Alena Severová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků v Libenicích?