Prodej mobilheimu, Tehovec, 48 m2 (ID: 1602817)

Tehovec

2 750 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 13 106 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Tehovci

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Jakub Pecha, Daniel Hloušek s.r.o

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

Prodej, mobilní dům, Tehovec

Nabízíme vám kompletně vybavený nízkoenergetický mobilní dům se zimní zahradou. Stavba je vhodná pro celoroční bydlení, jako vejminek či k rekreaci. Konstrukce je vyrobena z kvalitních materiálů, které podléhají náročným evropským standardům. Nabízíme výběr ze tří velikostí domů, v různých cenových relacích, kdy největší z nich je zařízen. V případě, že vám chybí krbová kamna, je možné je přiobjednat.
Co ještě budete potřebovat? Především vhodný pozemek, na který dům postavíte. Jelikož se jedná o mobilní dům, který si můžete přestěhovat, nemusí být parcela stavební. K ceně je nutné připočítat náklady na dopravu, uložení apod. Tato cena se bude lišit dle vzdálenosti a náročnosti na usazení domu. Veškeré dotazy vám rád osobně zodpovím na prohlídce, či po telefonu.

Parametry nemovitosti

Cena
2 750 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
28. 4. 2023
Adresa
Tehovec
ID
800848
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
48 m2
Vybaveno
Ano
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
60 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Jiří Machník

Jiří Machník

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje mobilheimů v Tehovci?

Podobné nemovitosti