Prodej historického objektu, Omlenice - Omlenička, 2000 m2

Omlenice, Omlenička

4 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 21 446 Kč /za měsíc

(Cena včetně právního servisu, a provize RK. Kompletní foto na stránkách makléře.)

Doporučené firmy v Omlenicích

Informace k nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej barokního zámečku nacházejícího se v obci Omlenička vzdálené asi 3 km západně od Kaplice, o celkové ploše pozemků 5037 m², určeného ke kompletní rekonstrukci.

Nemovitost je sice momentálně v neutěšeném stavu, avšak díky nemalé kulturní hodnotě a bohaté historii v ní lze spatřit veliký potenciál pro realizaci vhodného záměru.

V případě zájmu majitel poskytne kompletní projektovou dokumentaci, která obsahuje mimo jiné celkové zaměření objektu a stavebněhistorický průzkum. Dále existuje projekt využití areálu v několika variantách.

Na místě zámku, kdysi pravděpodobně stávala gotická tvrz, jež procházela rukama mnohých vlastníků. Kromě Přibíka z Pořešína ji vlastnili například od roku 1364 Drochovcové z Omleničky a po nich Žibřidové z Mostku či Schmidauerové z Ober-Welsu. Dalším významným majitelem byl hrabě Jan Antonín Nütz. Ev. číslo: 644707.

Parametry nemovitosti

Cena
4 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena včetně právního servisu, a provize RK. Kompletní foto na stránkách makléře.
Aktualizováno
18. 6. 2024
Adresa
Omlenice, Omlenička
ID
645321
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
2000 m2
Plocha nemovitosti
5037 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 19 lidí

Prodejce

Jiří Kejšar

Jiří Kejšar

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje historických objektů v Omlenicích?

Podobné nemovitosti