Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Smidary, 1053 m2

Smidary

112 853 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 538 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Smidarech

Informace k pozemku

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek v katastrálním území Chotělice v okrese Hradec Králové vhodný pro přímé hospodaření nebo jako stabilní investice. Jedná se o prodej 33% vlastnictví, tedy držení pozemku ve spoluvlastnictví. (1/3 vlastnického podílu 1053 m2)

Jedná se o stavební pozemek, komerční vedený jako ostatní plocha, manipulační plocha. V uzemním plácnu je vedené jako komerční zona.

Tento pozemek je zapsán na LV 435 s parcelním číslem 504 o celkové výměře 3.160 m².

Investice do půdy je zejména nyní v době nejistoty vyhledávanou cestou, jak ochránit peníze před inflací. Každá zemědělská půda je unikátní a její cena dlouhodobě roste. Stabilní růst ceny umožňuje zhodnotit vložené finanční prostředky a zároveň zabránit jejich znehodnocení.

Zastupujeme majitele pozemků. Neplatíte nám žádnou provizi. Zajišťujeme rychlý a transparentní prodej - připravíme kupní smlouvy a v případě zájmu Vám zajistíme ostatní právní služby.

V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu. Připravte si prosím číslo ID inzerátu.

Parametry pozemku

Cena
112 853 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
23. 7. 2024
Adresa
Smidary
Plocha nemovitosti
1053 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 8 lidí

Prodejce

Jan Tesař

Jan Tesař

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro komerční výstavbu v Smidarech?

Podobné nemovitosti