Prodej zemědělské usedlosti, Uničov - Renoty, 186 m2

Uničov, Renoty

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(včetně právního servisu, včetně poplatků)

Doporučené firmy v Uničově

Informace k domu

Nabízíme Vám jedinečnou nemovitost k prodeji v obci Renoty u Uničova. Jedná se o zemědělskou usedlost tvořenou rodinným domem o dispozici 5+kk, dalšími hospodářskými budovami a rozsáhlými oplocenými pozemky o celkové výměře 7 638m2, které jsou přístupné ze 3 různých směrů. Dům je tvořený dvěma nadzemními podlažími kdy v 1.NP nalezneme vstupní chodbu, ze které je samostatný vstup do obývacího pokoje (ten je dále průchozí do dvou ložnic), do koupelny s WC, vanou a sprchovým koutem, na schodiště do 2. NP a do pokoje s kuchyňským koutem (tento je dále ještě průchozí do pracovny a technické místnosti s elektrickým bojlerem zajišťujícím ohřev vody a elektrokotlem pro vytápění RD. V 2. NP se nachází předsíňka se vstupem do největšího z pokojů a do samostatné koupelny s WC a sprchovým koutem. Dále se v 2. NP nachází prostorná půda s dalším potenciálem pro rozšíření a vytvoření dalších obytných místností. Dům v průběhu let prošel dílčími rekonstrukcemi (plastová okna, střecha, vytápění, omítky a další). Na dům navazují hospodářská stavení se společenskou místností vybavenou kuchyňskou linkou a WC s přístupem do prostorné spižírny. Dále bezprostředně navazuje prostor již nevyužívaných, ale funkčních chlévů a prostory pro úklid hospodářské techniky/dílny. Na pozemcích náležejících k domu se dále nachází další hospodářské stavení - menší stodola, bazén, kryté posezení se zahradním krbem a umělé jezírko. Dům je připojen k elektrické síti a na obecní vodovod. V plánu je v budoucnu vybudování obecní tlakové kanalizace, odpady jsou v současné době svedeny do jímky. Pozemky o celkové výměře 7.638 m2 jsou aktuálním územním plánem vedeny z části jako Plochy bydlení v rodinných domech - venkovské a z části jako Plochy zeleně soukromé a vyhrazené.
Tato nemovitost skýtá velký potenciál pro všechny kdo by chtěli mít své vlastní drobné hospodářství , ale i pro ty, kteří hledají rodinný dům s pozemky, které jim poskytnou dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Renoty poskytují vesnickou pohodu a zároveň se nachází v dojezdové vzdálenosti od Uničova, Litovle, Mohelnice s velmi dobrou dostupností na dálnici.
Více fotografií naleznete na webových stránkách RE/MAX.
V případě zájmu o financování neváhejte využít bezplatné konzultace s našimi úvěrovými poradci.
Pro více informací nebo případné domluvení prohlídky kontaktujte makléře této nabídky.

Parametry domu

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně právního servisu, včetně poplatků
Aktualizováno
20. 5. 2024
Adresa
Uničov, Renoty
ID
160-NP02420
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
186 m2
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Řadový
Plocha budovy
375 m2
Plocha nemovitosti
7638 m2
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Jímka
Topení
Ústřední plynové
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo RE/MAX MONARCHA

RE/MAX MONARCHA

Masarykova třída 105/29, Olomouc

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 6 lidí

Prodejce

Bc. Karel Fiala

Bc. Karel Fiala

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zemědělských usedlostí v Uničově?

Podobné nemovitosti