Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Nový Bydžov, 1. máje, 23838 m2

1. máje, Nový Bydžov

23 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 111 994 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Novém Bydžově

Informace k pozemku

Prodáme zpevněný pozemek o celkové výměře 23.838 m² určený pro průmyslovou výrobu a skladování se dvěma halami a objektem garáží v obci Nový Bydžov.
Na pozemku se nacházejí tři stavby v podprůměrném technickém stavu: objekt garáží 922 m2 (celkem 10 velkých a 6 menších garáží), montovaná ŽB hala 508 m2 a montovaná ocelová dvoulodní hala 1.708 m2. Energetická náročnost budov G.

Inženýrské sítě: elektrická energie: VN na pozemku; pitná voda: ANO, ze sousedního areálu (zajištěno věcným břemenem), městský řad cca 100 m od hranice pozemku; zemní plyn: STL cca 100 m od hranice pozemku; kanalizace: městský řad cca 100 m od hranice pozemku. Přístup na pozemek je zajištěn služebností cesty a stezky přes sousední areál a na severním okraji pozemku se nachází komunikace v majetku obce.

V územním plánu je celý pozemek veden jako Plochy výroby a skladování – lehký průmysl – VL; hlavní využití: průmyslová výroba a skladování, kde negativní vliv nad přípustnou mez nepřekračuje hranice areálu s výjimkou související dopravy; přípustné využití: pozemky staveb lehké průmyslové výroby, výrobních služeb a řemeslné výroby, pozemky staveb pro skladování, pozemky staveb zemědělské výroby rostlinné, pozemky staveb pro krátkodobé skladování odpadů (sběrné dvory), pozemky dopravní a technické infrastruktury pro obsluhu řešeného území.

Poznámka 1: Pozemek je zatížen smluvním předkupním právem pro vlastníka sousedního areálu.
Poznámka 2: Dopravník a silo u montované ocelové haly, ČS PHM ani trafostanice s rozvodnou viditelné na fotografiích nejsou předmětem prodeje.

Parametry pozemku

Cena
23 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
15. 5. 2024
Adresa
1. máje, Nový Bydžov
ID
N01042
Plocha nemovitosti
23838 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

GENERA s.r.o.

GENERA s.r.o.

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro komerční výstavbu v Novém Bydžově?

Podobné nemovitosti