Prodej zemědělské usedlosti, Libina, 481 m2

Libina

2 350 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 11 199 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Libině

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Miluše Vinterová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k domu

Možnost bydlení, trávení volného času a nebo i podnikání ? Tak právě pro Vás je určena tato nemovitost. Nabízíme k prodeji bývalou zemědělskou usedlost v obci Dolní Libina, která je vzdálená pouhé 5 km od města Šumperk a 7 km od města Uničov. Usedlost je z přední části tvořena obytnou budovou na kterou navazuje rozlehlá stodola, jenž sloužila jako hospodářské stavení. Výhodou této usedlosti jsou velké užitkové prostory, které mohou sloužit například k podnikání. Obytná část procházela rekonstrukcí (zejména nová koupelna), je napojena na vodovodní řád, kanalizaci a elektřinu. Topení zajišťuje kotel na tuhá paliva s litinovými rozvody do radiátorů. Dále k domu náleží rozlehlá zahrada, ze které je krásný výhled. Tato usedlost je orientována na jihovýchod a je celý den zalitá sluncem. Tato bývalá zemědělská usedlost vyžaduje sice rekonstrukci, ale výsledek bude stát za to. Možnosti využití tohoto stavení jsou neomezené, záleží jenom na Vaší fantazii. V obci Libina najdeme veškerou občanskou vybavenost, školu, školku, lékaře, obchodní centrum. V případě, že Vás tato nemovitost jenom trochu zaujala, volejte a přijeďte se podívat, budu se na Vás těšit. Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, který za Vás vyřídíme.

Parametry domu

Cena
2 350 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
15. 5. 2024
Adresa
Libina
ID
12
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
481 m2
Typ objektu
Přízemní
Plocha nemovitosti
1798 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Bronislava Švédová

Bronislava Švédová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zemědělských usedlostí v Libině?

Podobné nemovitosti