Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Kostarika, Rincon de la Vieja, 250467 m2

Kostarika, Rincon de la Vieja

Cena na vyžádání /za nemovitost

(Osobně pouze pro vážné zájemce.)

Doporučené firmy

Informace k pozemku

Nabízím vám jedinečnou příležitost koupě pozemku s vlastním vodopádem a přístupem k horkým pramenitým vodám, kde si můžete vybudovat svůj vlastní léčivý bazén s přírodními minerály, které nabízí sopečná země, exotická Kostarika.
Křišťálově čistá voda se valí ze svahů sopky a tvoří potoky, které protínají pozemek a dávají život bujným vodopádům. Použijte svou fantazii a pojmenujte své vodopády. Přístup k čerstvé vodě a elektřině.
Vyjímečná investiční příležitost připravená k vybudování resortu s fungujícím ekosystémem. FINCA RINCÓN DE LA VIEJA JE DECHBEROUCÍ MAJETEK.
Umístěn v Upala, Kostarika. Chráněné tropickým pralesem s úžasnou vegetací. Biodiverzita je život na Zemi a především bohatá rozmanitost života. Rincon de la Vieja nám to všechno dává.

Blízko v sousedství naleznete:
Blueriver Resort
Sensoria
Dino park

65 minut na letiště Liberia
A 20 minut do nejbližšího města

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání
Poznámka k ceně
Osobně pouze pro vážné zájemce.
Aktualizováno
12. 2. 2024
Adresa
Kostarika, Rincon de la Vieja
ID
160-NP02424
Lokalita objektu
Samota
Plocha nemovitosti
250467 m2
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo RE/MAX MONARCHA

RE/MAX MONARCHA

Masarykova třída 105/29, Olomouc

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Jitka Greš

Jitka Greš

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro komerční výstavbu?