Pronájem trvalého travního porostu, Tymákov, 10046 m2

Tymákov

Cena na vyžádání /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cena na vyžádání u RK)

Doporučené firmy v Tymákově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Pro Západ realitní s.r.o. zakládající člen nezávislé komunity makléřů

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Stěhovací služby

Střechy

Informace k pozemku

Pronájem pozemku, 10046 m², Tymákov, okr. Plzeň-město

Nabízíme k pronájmu exkluzivní pastvinu o rozloze 10 046 m² nacházející se na okraji obce Tymákov. Pozemek je ideálním místem pro chov skotu nebo koní, nabízí totiž úchvatné zázemí včetně vybudovaného přístřešku pro 6-8 koní, což ocení každý chovatel. K dispozici je také vrt na vodu, což zaručuje snadné zásobování vodou přímo na pozemku. Pozemek je navíc ohraničen kvalitním pastevním ohrazením, což zajišťuje bezpečí pro vaše zvířata. Ke konci roku 2024 bude pozemek rozšířen o další významnou výhodu - elektrickou přípojku, což rozšiřuje možnosti využití pozemku. Pozemek je v dobrém stavu a nachází se v oblasti s krásnou přírodou a klidným okolím, což je ideální pro ty, kdo hledají místo pro relaxaci nebo pro chovatelské účely. Přidejte se mezi ty, kteří učinili z této výjimečné lokality svůj venkovský úkryt nebo pracovní prostor. Nenechte si ujít příležitost pronajmout si tuto jedinečnou pastvinu. Kontaktujte nás pro více informací nebo pokud máte zájem o prohlídku.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena na vyžádání u RK
Aktualizováno
29. 3. 2024
Adresa
Tymákov
ID
864373
Stav objektu
Dobrý
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
10046 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Lucie Irmanová

Lucie Irmanová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu trvalých travních porostů v Tymákově?