Pronájem rodinného domu, Pětipsy, 250 m2

Pětipsy

10 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Pětipsech

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k domu

Nabízím k pronájmu velký dům v obci Pětipsy na Chomutovsku v blízkosti vodní nádrže Nechranice.


V přízemí se nyní nachází jedna ložnice, velká koupelna a kuchyně, vstupní hala a technická místnost s kotlem. V patře dále celkem pět obytných místností a chodba se schodištěm. Podlahy jsou částečně betonové a částečně dřevěné. Okna v části domu vyměněna za plastová, v části původní dřevěná špaletová.

Nemovitost je napojena na veřejný vodovod, elektřinu a kanalizaci, plynofikace v obci prozatím není. Topení řešeno lokálními kamny na TP. Zahrada o výměře 200 m2 poskytuje naprosté soukromí a zároveň dost prostoru na zahradní posezení i bazén nebo v případě podnikání na parkování více vozidel.

V obci je základní občanská vybavenost, vše ostatní k dispozici v blízké Kadani.

Cena pronájmu 10.000,-Kč, záloha za vodu 1.500,-Kč, elektřina bude převedena na nájemníka. Více informací ráda poskytnu telefonicky.

Parametry domu

Cena
10 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
16. 5. 2024
Adresa
Pětipsy
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
250 m2
Typ objektu
Patrový
Plocha nemovitosti
338 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 29 lidí

Prodejce

Andrea Hlinková

Andrea Hlinková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu rodinných domů v Pětipsech?

Podobné nemovitosti