Pronájem vily, Kácov, 129 m2

Kácov

Rezervováno
49 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Kácově

Úklidové služby

Informace k domu

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak byste rádi zakončili náročný pracovní den?
Možná sníte o odpočinku v oáze klidu a komfortu.
Představte si, že sedáte do auta, unaveni po dlouhém dni plném shonu a stresu. Po necelé hodině jízdy z Prahy jste najednou v úplně jiném světě. Víte, že jste blízko cíle.

Vítá vás vila na Kácově. Místo, kde se setkává harmonie přírody s vášní pro golf, wellness a zážitkové gurmánství.
A teď si představte, že tato nádherná luxusní vila je vaším domovem plným inspirace na následující dny, týdny či měsíce. Vila je součástí renomovaného golfového hřiště, které každoročně hostí golfisty z celého světa.

Po dlouhém dni v práci si zasloužíte to nejlepší. Vila nabízí prostorné pokoje, moderní vybavení a venkovní terasu s výhledem na okolní přírodu. Po náročné hře na golfovém hřišti si můžete navíc odpočinout ve vyhlášeném přilehlém SPA a zrelaxovat ve vířivce, bazénu nebo sauně, zatímco vaše mysl a tělo se připravují na další životní kroky. Na své si však přijdou i milovníci tvůrčí práce. Vila je ideálním místem rovněž pro setkání s obchodními partnery.

Není čas čekat. Splňtě si svůj sen a začněte žít život, který si zasloužíte. Tady a teď. Tento životní styl v oáze luxusu a relaxace může být Váš.

Zaujala Vás tato představa? Kontaktuje nás ještě dnes.

Parametry domu

Stav
Rezervováno
Cena
49 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
15. 5. 2024
Adresa
Kácov
ID
0330-NP00089
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
162 m2
Typ objektu
Přízemní
Podlahová plocha
129 m2
Plocha nemovitosti
972 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Petr Kubačka, MBA

Petr Kubačka, MBA

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu vil v Kácově?