Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Postoloprty, 56928 m2 (ID: 1864786)

Postoloprty

85 392 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 406 953 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Postoloprtech

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k pozemku

Nabízíme k prodeji uzavřený areál bývalého cukrovaru (původně objektů provozních, skladových a bytových). Pozemky jsou v katastru nemovitostí vedeny jako zastavěná plocha a nádvoří a ostatní plocha.
Areál je situován u realizované dálnice D7 sjezd Březno a navazuje na zastavěnou část obce. Přístup pro kamionovou i osobní dopravu je z asfaltové komunikace. Březno je obec vzdálená 5 km od města Louny.
Všechny pozemky v areálu se nacházejí, dle platného územního plánu, v území označeném jako VP.1 – průmyslová výroba a sklady – lehký průmysl.
Areál je napojen na inženýrské sítě.

Parametry pozemku

Cena
85 392 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
14. 5. 2024
Adresa
Postoloprty
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
56928 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Jiří Král (Prosím volejte pondělí až pátek od 8 do 16 hodin)

Jiří Král (Prosím volejte pondělí až pátek od 8 do 16 hodin)

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro komerční výstavbu v Postoloprtech?