Prodej zahrady, Smidary, 2785 m2

Smidary

249 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 1 187 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Smidarech

Informace k pozemku

Nabízíme k prodeji krásný pozemek ve 100% vlastnictví o velikosti 2785m v katastrálním území Loučná Hora. Pozemek se nachází v odlehlé části s přístupem z cesty.

Parcela je v územním plánu vedena jako „Plochy smíšené nezastavěného území“, kde je dle územního plánu možné využití na zahradu, pastvinu, sady a louky. Je tedy vhodné na zahradu i pro milovníky koní nebo drobné chovatele na pastvinu. Díky odlehlému místu je zde naprostý klid.

Pokud hledáte jiné varianty, tak jsem schopen nabídnout pozemky v dalších lokalitách a řešit dle Vašich potřeb. Neváhejte mě kontaktovat na níže uvedeném telefonu nebo emailu.

Parametry pozemku

Cena
249 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
4. 7. 2024
Adresa
Smidary
Plocha nemovitosti
2785 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Michal Vandělík

Michal Vandělík

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zahrad v Smidarech?

Podobné nemovitosti