Prodej garáže, Šternberk, 17 m2

Šternberk

379 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 1 806 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Šternberku

Informace k nemovitosti

Prodám krásnou garáž po rekonstrukci na vlastním pozemku. Garáž se nachází na ulici Závodní v klidné části obce Šternberk, okres Olomouc.

Garáž byla při rekonstrukci vyštukovaná, vymalovaná, byla nově natřená podlaha průmyslovou barvou. Plechová vrata byla zbroušena a natřena. Střecha garáže je plechová. Elektřina v garáži není funkční. Světlo je v garáži zajištěno LED bateriovým svítidlem s pohybovým čidlem.
Orientační rozměry garáže jsou" délka 5,56 m; šířka 2;95 m. Vrata o rozměrech výška 2,1 m a šíře 2,42 m zajišťují pohodlný přístup do garáže.
V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost nejlepší nabídce. Pro prohlídku nás neváhejte kontaktovat s kódem zakázky 1896

Parametry nemovitosti

Cena
379 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
23. 5. 2024
Adresa
Šternberk
ID
1896
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
17 m2
Typ objektu
Přízemní

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Garmax Morava

Riegrova 394/17, Olomouc

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Michaela C.

Michaela C.

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje garáží v Šternberku?

Podobné nemovitosti