Pronájem vily, Chomutov, 616 m2 (ID: 1900993)

Chomutov

96 800 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Lze uplatnit odpočet DPH)

Doporučené firmy v Chomutově

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k domu

Pokud hledáte opravdu reprezentativní prostory pro svůj firemní či osobní život, je tento dům pro vás to pravé. Je totiž mimořádný ve všech směrech. Svou velikostí, uspořádáním i historií, která sahá až do předválečného období. Byl postaven pro bohatého chomutovského lékaře, který zde provozoval svou praxi.

Po válce zažil mnoho, roky lepší i horší, až se jej nakonec ujali stávající majitelé a důkladnou rekonstrukcí mu vrátili jeho podobu. Díky tomu zůstalo zachováno mnoho původních architektonických prvků, např. dřevěné okenice nebo unikátní mušlová struktura fasády.

Dům lze užívat pro větší společenské akce se současným zachováním dostatku soukromí. V rozsáhlém přízemí, navazujícím na zahradu, máte k dispozici salonek se společenskou místností, wellness s vyhřívaným bazénkem, vířivkou a saunou. Tato část je přístupná buď dvěma samostatnými vstupy ze zahrady, nebo schodišti z domu.

O patro výš najdeme salon a další společenské prostory, kávovou kuchyňku a samostatnou šatnu. I toto podlaží je přístupné zvenčí vlastním vchodem s možností parkování.
Co vás naprosto uchvátí je terasa, přístupná ze salonu. Díky fascinujícím 130 m2 je jedním z dominantních prvků celého domu s úžasným výhledem.

V těsném sousedství terasy, s přístupem přímo ze salonu, vás upoutá další dominanta domu – vzdušný a prostorný společenský sál s půlkruhovým výhledem do zahrady. Můžete jej využít pro reprezentaci, setkávání větší skupiny přátel i malá koncertní nebo divadelní představení.
Zbývající tři podlaží nabízí 8 pokojů o různých velikostech a uspořádání, většina s vlastní koupelnou a WC.

Pro každý dům, který hostí velkou společnost, je důležitá kuchyně. Ty jsou zde rovnou dvě, v těsném sousedství salonu a společenského sálu. Jedna velká, moderně vybavená, s indukčním i plynovým sporákem, skladovým zázemím a výkonnou vzduchotechnikou. Druhá, menší, může sloužit jako pracovní pro externí dodavatele v případě větších akcí, má vlastní zázemí (sprcha, WC). Kromě klasických oken jsou kuchyně osvětleny také stropními okny s přirozeným denním světlem.Prostory kuchyně jsou přístupné jak z interieru, tak samostatným zásobovacím vchodem z parkoviště.

V rámci rekonstrukce byla posílena elektrická a plynová přípojka, zřízeno datové připojení, WiFi a TV rozvody. Nově zbudované ústřední topení s dálkovým ovládáním oceníte v době vaší nepřítomnosti. Pro zvýšení tepelné pohody je v části domu rozvedeno podlahové topení. Celý dům uvnitř zateplen (tato varianta zvolena z důvodu zachování původních prvků exterieru).

Nesmím zapomenout na zahradu – více jak 60 stromů a keřů poskytuje dostatek soukromí a v letních měsících i příjemný stín a chládek. Dlážděná, v noci osvětlená cesta, vás dovede od brány až k domu. Malý zahradní domek, který budete cestou míjet, lze vytápět a využít jako technické zázemí.

Jak vidíte, náš dům je opravdu unikátní a jedinečný. Pokud vás zaujal a cítíte, že by mohl mít místo ve vašem firemním nebo osobním životě, zavolejte. Budu se těšit.

Parametry domu

Cena
96 800 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
Lze uplatnit odpočet DPH
Aktualizováno
10. 6. 2024
Adresa
Chomutov
ID
0032-NP08563
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
616 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
3343 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

RE/MAX 4 you

náměstí 1. Máje 95/25, Chomutov

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Ing. Radek Grée

Ing. Radek Grée

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu vil v Chomutově?

Podobné nemovitosti