Pronájem rodinného domu, Praha - Libuš, V Hrobech, 405 m2

V Hrobech, Praha, Libuš

90 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(bez poplatků, včetně provize)

Doporučené firmy v Praze 4

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k domu

K nastěhování po dohodě s majitelem.

Představujeme vám unikátní projekt Citadela 16, moderní bydlení budoucnosti pro komfortní rodinný život. Šestnáct velkoryse navržených městských vil je umístěno v uzavřeném areálu s vlastním centrálním vstupem, to vše v obklopení klidné lokality Prahy 4 – Libuš plné zeleně.

Luxusní rodinné vily jsou navrženy ve dvou základních typech s třemi podlažími a podobným dispozičním řešením. Tato konkrétní vila s označením A4 má 405m2 s terasami o celkové ploše 117m2 a má k dispozici tři garážová stání, která mohou být uzavřena rolovací mříží.

Měsíční nájem činí 90 000 Kč. Poplatky za služby ve výši 4 400 Kč - energie převodem na nájemníky. Vratná Kauce 90 000 Kč. Provize RK 90 000 Kč + DPH.

Projekt Citadela 16 je situovaný v klidné části Libuše. Obrovskou výhodou je jeho poloha u budoucí stanice metra D Libuš, kam pohodlně dojdete ze svého domova za pár minut. V blízkosti se také bude nacházet tramvajová stanice. Cestu na zastávku hromadné dopravy si můžete zpříjemnit procházkou přes krásný městský park, který vznikne přímo vedle projektu. Dopravní dostupnost lokality je výborná už nyní. V blízkosti se nacházejí zastávky několika autobusových linek, které vás dovezou na stanici metra C Kačerov.

Výstavba nového městského centra a parku v těsném sousedství plánované stanice metra Libuš bude impulsem pro zahájení rozsáhlejší revitalizace pozemků i nemovitostí v celém okolí. Dá se očekávat, že se tím kvalita života v tomto městském prostředí dostane na ještě vyšší úroveň.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Parametry domu

Cena
90 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
bez poplatků, včetně provize
Aktualizováno
7. 5. 2025
Adresa
V Hrobech, Praha, Libuš
ID
N07934
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Řadový
Užitná plocha
405 m2
Zastavěná plocha
216 m2
Plocha pozemku
548 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
35 kWh/m2 za rok
Sklep
Výtah
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Lukáš Pohořský

Lukáš Pohořský

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu rodinných domů v Praze 4?

Podobné nemovitosti