Brodce
Seriózní jednání s přímým vlastníkem a bez skrytých poplatků.
Nabízíme k prodeji atraktivní pozemky u Jizery o výměře 1 385 m2 v katastrálním území Brodce nad Jizerou. Pozemky jsou ve výhradním vlastnictví. Nachází se v klidné části katastru na břehu řeky Jizery a jsou v současnosti částečně sekány místním zemědělcem. Místo přímo vybízí k relaxu u vody. Nepropásněte příležitost ke koupi pozemku v tomto katastru.
Investiční potenciál:
Pozemky lze využít jako bezpečné uložení finančních prostředků. Očekávané zhodnocení investice se pohybuje od 5 % ročně.
Proč právě tento pozemek?
- Výborná lokalita
- Obhospodařovaný
- Přímý prodej – seriózní jednání bez zprostředkovatelů
- Transparentní podmínky
- Stabilní a bezpečná investice s dlouhodobým výnosemPokud vás tento pozemek nezaujme, rád vám nabídnu i další neveřejné pozemky z našeho portfolia, případně najdeme vhodnou alternativu dle vašich požadavků. Neváhejte mě kontaktovat, rád Vám poskytnu veškeré informace osobně.
Česká správa pozemků a nemovitostí s.r.o.
Za Sídlištěm 449, Dolní Břežany
Máte zájem o tento pozemek?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Michal Vandělík
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků (ostatní) v Brodcích?